Čištění Kanalizace

Čištění kanalizace různými metodami v Praze a Středočeském kraji

Účinné čištění odpadů a kanalizace

Instalatéři BJ SERVIS se specializují se na čištění kanalizace a čištění odpadů od minimálníhoprůměru odpadního potrubí 40 mm. Maximální průměr kanalizačního potrubí, které Vám náš kanalizační servis spolehlivě vyčistí je až 400 mm.
čištění odpadů a kanalizace používáme profesionální kanalizační techniku německé firmy Rothenberger. Provádíme vysokotlakové čištění kanalizace, nebo čištění motorovou frézou – strojní čištění kanalizace.
V případě havárie poskytujeme pro čištění odpadůčištění kanalizace havarijní servis.

Čištění odpadů

  • U kuchyňských dřezů.
  • WC mís a pisoárů.
  • Čištění odpadů umyvadel a van.
  • Domovních odpadních přípojek.
  • čištění domovních litinových stoupaček vodním paprskem.

Čištění kanalizace

  • Čištění ležatého kanalizačního potrubí.
  • Čištění kanalizace dešťové, revizních šachet, septiků.
  • Čištění dvorních vpustí.
  • Revize, kompletní rekonstrukce, běžné opravy kanalizace.

Motorová fréza pro strojní čištění kanalizace a čištění odpadů

Strojní čištění kanalizace a čištění odpadů: motorová fréza Rothenberger se využívá k čištění kanalizace v těžko dostupných místech, v malých průměrech potrubí, například pro čištění odpadů u van, umyvadel, dřezů, čištění odpadů u pisoárů atd.

Čištění odpadů se provádí pomocí spirál, které se na koncích osazují různými čistícími nástavci, podle toho do jaké míry je ucpaný odpad zanesený ucpávkou. Pomocí těchto čistících nástrojů spolehlivě vyčistíme každý ucpaný odpad či kanalizaci.

Vysokotlaké čištění kanalizace

Vysokotlaké čištění kanalizace je nejvýkonnější způsob pro opravdu dokonalé vyčištění ucpané kanalizace. Jednotka vysokotlakového zařízení, která je vsazena ve vozidle dodávkového typu, dosahuje tlakového výkonu, který je spolehlivou odpovědí na každou ucpanou kanalizaci.

Voda je čerpána vysokotlakým čerpadlem hadicí do trysky. Proud vody působí na trysku, která uvolňuje ucpávky a usazeniny v kanalizaci. Tento postup při čištění kanalizace patří v současné době k nejmodernějším technologiím využívaných při čištění kanalizace a odpadů.

Objednejte teď!

Pro objednání čištění volejte 603 835 426!

 

603 835 426