Poptávka na čištění kanalizace Praha 4

Jsme bytový trojdům, ve kterém je celkem 36 bytů v šesti obytných podlažích na Praze 4. Byli jsme postiženi havárií kanalizace, kterou musela přijet odstranit havarijní služba. Při tomto zásahu vyšlo najevo, že naše odpadní kanalizace je velmi zanesena a hrozí nám další podobné havárie kanalizace. Ostatně havarijní služba přímo doporučila profrézování kanalizace urychleně provést.

V domě je celkem 12 kanalizačních svodů provedených v litině o světlosti 100 mm, jejichž délku odhadujeme na asi 20m ke kanalizačnímu řadu. Do tohoto litinového potrubí jsou napojeny plastové spádové trubky, do kterých jsou svedeny odpady z kuchyňských dřezů (1. spádovka v bytě) nebo koupelen a WC (2. spádovka v bytě). Litinové potrubí začíná v podlaze 1. podlaží, prochází svisle neobytným přízemím a pokračuje podzemní částí zřejmě až do kanalizačního řadu. V místě neobydleného přízemí jsou litinové svody opatřeny čistícím otvorem, kterým by bylo možné čištění kanalizace provést.

Žádáme o laskavé zpracování nabídky na uvedené čištění kanalizace popsaných kanalizačních svodů.

Kontaktní osoba:

Ing. Pavel Vaněk

člen představenstva bytového družstva


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK