Čištění kanalizace

Účinné čištění odpadů a kanalizace

Instalatéři BJ SERVIS se specializují se na čištění kanalizace a čištění odpadů od minimálníhoČištění kanalizace průměru odpadního potrubí 40 mm. Maximální průměr kanalizačního potrubí, které Vám náš kanalizační servis spolehlivě vyčistí je až 400 mm.
K čištění odpadů a kanalizace používáme profesionální kanalizační techniku německé firmy Rothenberger. Provádíme vysokotlakové čištění kanalizace, nebo čištění motorovou frézou – strojní čištění kanalizace.
V případě havárie poskytujeme pro čištění odpadů a čištění kanalizace havarijní servis.


Čištění odpadů a kanalizace, jaké potrubí především čistíme:

Čištění odpadů

  • U kuchyňských dřezů.
  • WC mís a pisoárů.
  • Čištění odpadů umyvadel a van.
  • Domovních odpadních přípojek.
  • čištění domovních litinových stoupaček vodním paprskem.

Čištění kanalizace

  • Čištění ležatého kanalizačního potrubí.
  • Čištění kanalizace dešťové, revizních šachet, septiků.
  • Čištění dvorních vpustí.
  • Revize, kompletní rekonstrukce, běžné opravy kanalizace.

Motorová fréza pro strojní čištění kanalizace a čištění odpadů

Strojní čištění kanalizace a čištění odpadů: motorová fréza Rothenberger se využívá k čištění kanalizace v těžko dostupných místech, v malých průměrech potrubí, například pro čištění odpadů u van, umyvadel, dřezů, čištění odpadů u pisoárů atd.

Čištění kanalizace

Čištění odpadů se provádí pomocí spirál, které se na koncích osazují různými čistícími nástavci, podle toho do jaké míry je ucpaný odpad zanesený ucpávkou. Pomocí těchto čistících nástrojů spolehlivě vyčistíme každý ucpaný odpad či kanalizaci.

Čištění kanalizace


Vysokotlaké čištění kanalizace

Čištění kanalizaceVysokotlaké čištění kanalizace je nejvýkonnější způsob pro opravdu dokonalé vyčištění ucpané kanalizace. Jednotka vysokotlakového zařízení, která je vsazena ve vozidle dodávkového typu, dosahuje tlakového výkonu, který je spolehlivou odpovědí na každou ucpanou kanalizaci.

Voda je čerpána vysokotlakým čerpadlem hadicí do trysky. Proud vody působí na trysku, která uvolňuje ucpávky a usazeniny v kanalizaci. Tento postup při čištění kanalizace patří v současné době k nejmodernějším technologiím využívaných při čištění kanalizace a odpadů.Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK